+355 4 2 420 892

Ture

Ture ne grup me autobus dhe avion

Tur 2 Dite ne Valbone

Tur Budva Kotor Ulqin 5 Dite

Tur 2 Dite ne Vermosh Tamare Lepushe

Tur ne Sarande dhe Ksamil 5 Dite

Tur ne Drimadhe Dhermi Jale 5 Dite

Tur ne Permet Banjat e Benjes Korce Voskopoje 2 Dite

Shiko të gjithë turet

Hotele

Ofertat e Hoteleve

Hotele ne Korfuz

Hotele ne Halkidiki

Hotele ne LEFKADA PREVEZA PARGA

Hotele ne Itali

Hotele ne Zakynthos

Shiko të gjithë hotelet

Oferta ne Pakete

Hotel + Transport / Charter All Inclusive

Pushime ne Shqiperi Vera 2021

Pushime Ultra All Inclusive ne Antalya

Pushime ne Dubai dhe Abu Dhabi

Pushime ne ishujt Maldive

Pushime Ultra All Inclusive me charter ne Bodrum

Pushime në Sharm El Sheikh - Egjipt

Shiko të gjithë paketat

Krociera

Cruises / Krociera

Krociere ne plazhet e Karaburunit dhe ishulli i Sazanit

View all cruises

Ture

Tour booking

Hotele

Hotel booking

Paketa Turistike

Package booking

Krociera

Cruise booking